Privātuma politika

PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī privātuma politika nosaka kā un kāpēc UAB „Game Room“ (turpmāk – Mēs vai Game Room) apstrādā informāciju par Jums, kas tiek iegūta UAB Game Room piederošajā interneta veikalā www.gameroom.lv (turpmāk - interneta veikals).

 

KĀPĒC MĒS VĀCAM INFORMĀCIJU PAR JUMS?

Kad jūs pērkat, izmantojot tiešsaistes veikalu, mēs lūdzam jūs norādīt savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, adresi un tālruņa numurs pēc nepieciešamības. Iesniedzot šos datus, jūs piešķirat mums atļauju apstrādāt jūsu personas datus preču pirkšanas, pārdošanas un līgumu noslēgšanas nolūkos.

 

Uz Jūsu norādīto e-pastu mēs Jums sūtīsim jaunumus un citus piedāvājumus. Jūs vienmēr varat atcelt šo paziņojumu abonēšanu, noklikšķinot uz saites «Atteikties» katra saņemtā e-pasta ziņojuma apakšā.

Mēs ļoti centīsimies, lai Jūsu sniegtie dati būtu drošībā 3 (trīs) gadus, skaitot no to iesniegšanas. Pēc šī termiņa beigām mēs iznīcināsim jūsu sniegto informāciju.

 

SĪKFAILI(COOKIES)

Sīkfaili ir īsi teksta faili, kurus mēs ievietojam jūsu termināla ierīcē, lai jūsu pārlūkā varētu saglabāt iepirkumu groza saturu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkfaili, kurus mēs glabājam, nekādā veidā nenodod mums datus par privātu informāciju, kas tiek glabāta jūsu termināla ierīcē.

Pirkšanas procesam nepieciešamie sīkfaili tiek izvietoti uz 2 (divām) nedēļām. Lai gan mēs ļoti iesakām ļaut mums izvietot sīkfailus uz jūsu termināla ierīces, jūs vienmēr varat no tiem atteikties pārlūkprogrammas iestatījumos (jābrīdina - atspējojot sīkdatnes vietnē, pirkumu nebūs iespējams veikt).

 

TREŠO PERSONU PAKALPOJUMI

Mēs izmantojam trešās puses (piegādes uzņēmumus, norēķinu uzņēmumus un sociālos tīklus), lai pareizi veiktu savus pienākumus saistībā ar preču tirdzniecību un komunicētu ar jums sociālajos tīklos. Informācija trešajām personām tiek sniegta tikai tiktāl, cik tas vajadzīgs viņu pakalpojumu sniegšanai.

Gadījumā, ja jūs atstājat mūsu vietni vai tiekat novirzīts uz trešo personu vietnēm, šī konfidencialitātes politika uz jums vairs neattiecas.

 

INFORMĀCIJAS ATKLĀŠANA

Mēs darām visu iespējamo, lai jūsu sniegtā informācija būtu konfidenciāla, taču gadījumā, ja mums tas ir saistoši vai ja jūs pārkāpjat tiešsaistes veikala lietošanas un pirkšanas noteikumus, mēs paturam tiesības atklāt jūsu informāciju.

 

IZMAIŅAS

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo privātuma politiku. Visas izmaiņas stājas spēkā dienā, kad tās publicētas tiešsaistes veikalā.

 

KONTAKTI 

Lai iegūtu informāciju par datiem, kurus mēs par jums esam savākuši, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. Reizi gadā mēs jums sniegsim šo informāciju bez maksas.

Ja vēlaties, lai informācija par Jums tiktu labota vai izdzēsta, lūdzu, sazinieties ar Mums, izmantojot norādīto e-pasta adresi

 

UAB „Game Room“

Garso g. 3-1, LT-47454 Kauņa

Juridiskas personas kods 304426107

E-pasts [email protected]

ADA.lt reģistrācijas kods un datums: P8081, 30-10-2017

Deklarācija